Antalya Hakkımızda

Hakkımızda

1986 den  bu güne Temel İnşaat taahhüt Ltd Sti olarak Antalya'nın ceşitli semtlerinde Muteahhitlik hizmeti vermekteyiz.

30 yıllık bu tecrubemiz ile Decor House olarak Proje-Dekorasyon-tasarım-Tadilat işleri yapımı ile devam ediyoruz.firmamızın kurucusu Mimar Orhan Temel asagıda belirtilen  yurt dısı buyük projelerdeki kazandıgı tecrübesini siz musterilerimize antalyada Decor house firması olarak sunmaktadır.

Decor House olarak  genç, dinamik, verdiği sözü tutan, kendini yenileyen bir firmayız. Teknolojiyi ve yeni teknikleri yakından takip ediyoruz. Amacımız size en iyi hizmeti sunmaktır. Kaliteden ödün vermeden günümüz yenilikleriyle modern tasarımlar sunuyoruz. İnanıyoruz ki sizden gelen istek ve ihtiyaçlar doğrultusunda çalışmamız bizim daha iyi hizmetler vermemizi sağlayacaktır.

Dekorasyon işleriniz profesyonel ekiplerimizle sizlerin hizmetinde. Ev dekorasyonu, Dış cephe dekorasyonu,Büro dekorasyonu ,İşyeri dekorasyonu kişiye özel şık tasarım ve uygulamalar.

Decor house olarak  zemin-duvar-tavan kaplamaları ayrıca cephe kaplama ve alçıpan tavan ,alcıpan duvar uygulama  işlerini özenle anahtar teslimi yapıyoruz . Her turlu seramık-parke-boya-duvar kagıdı – alcıpan –tugla ve briket duvar  yapımı v.b uygulamalar tarafımızdan yapılmaktadır.

 İştemiş olduğunuz mobilya ve dekarasyon tadilatlarını projelerinizi firmamız tarafından  tasarlayıp hayata geciriyoruz. Müşteri memnuniyeti , ücretsiz keşif, zamanında montaj iş kalitesi ve güvenilir ekibimizle hedef kitlemize hitab etmekteyiz.

Yurt dışı tecrube edindiğimiz projeler asagıda belirtilmiştir.


Yenigün Construction A.Ş
National Guard Hospital project in Taif/SAUDI ARABIA
 Azersun Holding /AZERBEYCAN

Dreamland Project (Golf Academy Building, Golf Club and Sales Office Building, Int.SchoolComplex, Phase 1A&B Villas) BAKU / AZERBEYCAN,total 350 hektar area Dreamland golf club project.


SEMBOL INSAAT –Bengazi/Libya

Bengazi multiuse project(125.000 m2)

Office tower(32 floor)-hotel tower(22 floor)-Resident tower(20 tower)


DIA  Holding/Baku/ AZERBEYCAN

BAKU Internatıonal Airport project

SAHDAG Tourısm Complex(Ski Hotel(300 room)Bizi arayın Top